W naszym Gabinecie możecie Państwo zasięgnąć rady wykwalifikowanych lekarzy, którzy podpowiedzą jakie rozwiązanie zaistniałego problemu natury stomatologicznej będzie dla Państwa najlepsze.


lekarz stomatolog Agnieszka Gronek

W 2004 r. ukończyła I Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie, a w 2011 r. - specjalistyczny kurs z protetyki na British Academy of Restorative Dentistry. W latach 2004-2011 była członkinią Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w gabinetach stomatologicznych w Warszawie i w Poznaniu. Regularnie uczestniczy w polskich i międzynarodowych kongresach, sympozjach i  szkoleniach. Zdobytą na nich wiedzę wykorzystuje w praktyce.  

Obecnie zajmuje się szeroko pojętą stomatologią estetyczną i protetyką. Prowadzi leczenie zaburzeń związanych z problemami ze stawami skroniowo-żuchwowymi oraz zaburzeniami napięciowymi mięśni twarzoczaszki .

 


lekarz stomatolog Paweł Królikowski

Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Bierze udział w kursach i konferencjach naukowych. Jego zainteresowania zawodowe szczególnie dotyczą chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii zachowawczej. Wolny czas poświęca na sport.


lekarz stomatolog Maciej Okła - chirurg 

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie studiował na kierunku lekarsko-dentystycznym. Zawód chirurga stomatologicznego wykonuje od 2010 roku a od 2012 roku odbywa specjalizację z zakresu chirurgii szczękowo- twarzowej, początkowo w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawie, a obecnie w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej  w Poznaniu. Współpracuje z kilkoma Prywatnymi Gabinetami Stomatologicznymi w Poznaniu oraz ze Szpitalem Klinicznym. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe poszerza dodatkowo uczetnicząc w kursach i konferencjach naukowych.

Poza pracą oddaje się swoim zainteresowaniom, czyli podróżowaniu, fotografii i piłce nożnej.